akaAuroraBorealis: John and Sherlock minifictions

Čerstvě objeveno a jsem z této autorky tak unešená, že o tom musím hned napsat post :-O 🙂 Sice je tohle vydáno jako kapitolová povídka, ale jde o několik na sebe nenavazujících krátkých příběhů, jeden lepší než druhý. Některé jsou takové poetické, trochu snové, jiné zase vyloženě epické. Za přečtení vyloženě stojí třeba:

kap. 6: Won´t be leaving. Post Reichenbach a po třech letech k tomu – Sherlock je zpátky. Ale on i John jsou pohlceni úzkostnými a bolestnými pocity z předchozího odloučení; nějak se jim to nedaří překonat. Sherlocka jednou napadne koupit rádio a překonat bolest jednoduchým: Smím prosit?… Tahle povídka je dokonalý pohlazení pro duši.

Hned další, sedmá „kapitola“, se jmenuje His Way. Je to 221B povídka (povídka s 221 slovy, kdy poslední slovo začíná na písmeno B – tenhle formát si začínám fakt užívat; přesto že má tak málo slov, věřim, že je dost obtížný ho sesmolit. Kdo někdy psal drabble, pochopí :D.), takže ani nebudu naznačovat děj – jen zmíním: John, Irene a jeho mraky zkušeností :-).

Kapitola 11. Luxurious things. Tak tohle už není vyloženě nevinná povídka, přesto nic explicitního neobsahuje (rating má PG). Sherlock a John se při vyšetřování zavřou do trezoru plného kožešinových kabátů a Sherlock odhalí svůj drobný fetiš :-P…

Kapitola 14: Capture and Keep. Opět 221B, a zase naprosto skvělý. Jaké to je, konečně držet někoho blízkého za ruku… Když víte, že na dlouhý čas a pro bezpečí toho druhého to bude naposledy. Spoiler The Reichenbach Fall.

 

John and Sherlock minifictions (na FFnet)

Autor: akaAuroraBorealis

Počet kapitol: 16

Počet slov: 11 K+

 

Necháte mi komentář?

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s