221B: Dlouhý týden

Tohle vzniklo v půl jedné ráno.

To by mělo mluvit za vše. 😀

(a ano, ten dvojsmysl na začátku je zcela záměrný…:D)

 

Dlouhý týden

 

„Aaach-ano-ano-anoo,“ vydechne slastně John a zaboří obličej do polštáře.

„Hmmm,“ přitaká Sherlock malátně a drobně se usměje, pak se zavrtí, až se jeho záda zaboří hlouběji do hebkého povlaku přikrývky, která uvízla pod jeho tělem.

„Ježíši… Je-žííí-ši,“ zahuhňá John, pootočí hlavu a zamžourá na Sherlocka. Sherlock vycítí, že se na něj upírají dvě modré laguny, pootočí hlavu směrem ke svému milenci.

Oba se zazubí, Sherlock nad jejich infantilními výrazy protočí oči.

„Za-ímavý, že muáš –nergii na poyb okoybných sualů,“ pronese John, jeden koutek úst zalehl, takže je výslovnost poněkud nejasná. Pak velmi pomalu zamrká, snaha říct něco jiného než ach a bože a ano byla vysilující.

„Hmpfff,“ Sherlock donutí své tělo ke spolupráci – dosud pracovalo skvěle a velmi efektivně, tak to ještě chvíli musí zvládnout – a otočí se na bok. „Pojď sem,“ vydechne.

„Nemůžu,“ řekne John lítostivě.

„Chladnou mi nohy,“ na to Sherlock vyčítavě. John pozvedne obočí, až se mu zvrásní celé čelo, pokouší se tím pohybem otevřít oči. Nakonec se prostě poslepu trhavými plazivými pohyby snaží dostat k Sherlockovi, až oba blaženě zamručí a propletou svá těla, než upadnou do hlubokého spánku.

Celých šest dní řešili případ v Tokiu, marně se snažili usnout na rýžových rohožích a zpět letěli několik hodin. To je pak prostě nejlepší svléct všechno oblečení a natáhnout se bok po boku na postel ve vlastním bytě.

Reklamy

9 komentářů Přidejte váš

 1. katka napsal:

  milé i spánek ve dvou může být skvělý zážitek

 2. Lucik napsal:

  😀 to nebylo fer … zacina to tak slibne 😀

 3. Gabriela Watson napsal:

  Ou!
  To je tak krásný! 🙂 Sladký a dvojsmyslný!
  Děkuji.

  Tvá Sal.

 4. Leylon napsal:

  och, toto ti proste musím povedať – vďaka za tento blog. A nie, nepochytil ma náhly nával sentimentality, proste som si len prechádzala net a poctivo hľadala niečo schopné o Sherlockovi… našlo sa toho menej ako málo. Blogov tvojej kvality je ako šafránu, spisovateľov a prekladateľov ako si ty ešte menej (áno, práve TERAZ som v tom stave, že čítam nejaký blogový námet a škrípem zubami nad tým, ako to niektorí autori dokázali skomoliť. Ach jaj… ) Nuž, ešte raz, jedno veľké ĎAKUJEM 🙂 🙂 😀 😀 😀

 5. kamivon napsal:

  ano, 😀
  všude dobře, doma nejlíp a ve vlastní posteli je ještě lépe 🙂
  zábavná povídečka

 6. Leylon napsal:

  heh! Akurát som sa vrátila domov z tábora, kde sa po mne ako po animátorovi vešali všetky deti (pol kráľovstva za hrnček kávy!) a tu nájdem toto…. vyčarovalo mi to nádherný úsmev na perách, viem si aspoň lepšie predstaviť, ako sa tí dvaja cítili 😀 😀 😀 Krásna jednohubka, noc tvojmu umeleckému ja očividne prospieva 😀

 7. Yuki-chan napsal:

  Palec hore a k tomu potěšený úsměv na rtech… ❤ Smekám Miamam 🙂 Naprosto chápu, jak se John cítil 🙂

 8. helsl napsal:

  Není to poprvé, kdy bych si strašně přála být Johnem. A ochotně bych podstoupila šest nocí na rýžových rohožích, kdyby po nich následovalo, co popisuješ.
  Hodina duchů Tě zjevně skvěle inspiruje, čehož prosím neváhej náležitě využít!

 9. Liss napsal:

  Jak já Johnovi rozumím. Na rýžové rohožce jsem tedy ještě nespala (a snad mě to nikdy nepotká :D), ale vím jaké je to 3 týdny spát na dřevěné podlážce uprostřed malé rýžové plantáže bez rýže 😀 Doma je doma a domácí postel+sexy detektiv v ní je to nejlepší co si člověk může přát. Moc milá jednohubka 🙂

Necháte mi komentář?

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.