Um, tohle není apríl…

dne

Já vim, že je vážně, VÁŽNĚ dost blbý datum na to, psát sem právě tuhle informaci… 😀 Ale těm z vás, kteří se ve čtení neomezují pouze na johnlock slash, ale čtete třeba rádi i Snarry povídky (pro nedotčené: pár Snape/Harry), a zároveň rádi čtete obecně moje povídky…

 

… zúčastnila jsem se tzv. Snarry Challenge 2015, kterou má pod palcem skvělá Kalamity Jane. Jde o to, napsat povídku na zadané téma, až na vás přijde řada.

Téma pro mě znělo:

Snape dostane na narozeniny neobvyklý dárek. Fotografii. Velmi velmi osobní fotografii. Vyobrazení mladého penisu v plném pozoru – ovázaného mašlí s nápisem CHCI TĚ! Po podrobném prozkoumání obrázku nalezne drobné znaménko, kterým by mohl dotyčného poznat. Jak ale zkontrolovat studenty? Jednoduché. Preventivní prohlídka, při podezření na dračí spalničky. Poppy zajistí děvčata a on nalezne původce této dekadentní fotografie.

 

Šmarjá… kdykoli čtu jen to zadání, mám dojem, že rudnu až za ušima 😀

Ale což, pokud byste měli zájem přečíst si moji Snarry prvotinu (!), najdete ji právě na stránkách Kalamity Jane TADY.

Tohle FAKT není apríl!!! O.O (o tom se jednoduše přesvědčíte, když zajdete na zmíněný odkaz :D)

 

A pokud byste měli třeba obavy, jestli jako nezdrhám k cizímu fandomu, pak vězte, že nezdrhám. 😀 Je to prostě challenge, a já miluju tvůrčí výzvy. Snarry obecně je moje úplně první OTP, a i když ho ráda čtu a vracím se k němu, nepíšu ho a nijak zvlášť mě to dál neláká.

Takže poprvé a zřejmě naposled. 😉

 

Konec hlášení.

11 komentářů Přidejte váš

 1. Wretched Angel napsal:

  Tak tohle byla naprostá dokonalost. Celou povídku jsem se smála, ty jsi prostě paní Spisovatelka a tečka. Moc ti za tvou, jako vždy brilantně odvedenou práci děkuji a doufám, že se v budoucnu dočkám i dalších podobných výjimek:)

  1. miamam napsal:

   😀 Děkuju! Nic neslibuju, ale ani neodmítám. Kdo ví, co ještě přijde. 🙂

 2. katka napsal:

  je mi to líto ale HP nečtu tak někdy ahoj

 3. Liss napsal:

  Nejsem typ slasherky, která by brala každý pár. Jsem hodně vybíravá, a co se týče mých oblíbených párů, tak jich mám opravdu jen několik, a hlavně tedy z Sherlockovského universa. Musí mi protagonisté prostě sednout a musím cítit, že se k sobě doopravdy hodí. U Snarry povídek jsem si vůbec nedovedla představit, že by se mi mohly líbit, ale Tvoje je taková „cudná“, což je skvělý výkon, když vidím to zadání 😀 Z HP světa jsem četla ještě jednu Drarry povídku, ale jinak tyhle ff nečtu. Pro mne jsou HP knihy kusem mého čistého, nevinného dětství a nedokážu se oprostit od svých ideálů, které jsem si o postavách za ty roky četby vysnila. Smekám za odvahu se do výzvy zapojit i za to, že jsi se toho zhostila se vší parádou, ale nijak pobuřujícně 🙂

  1. miamam napsal:

   Děkuju 😀 Já se HP ff obecně dlouho vyhýbala, taky jsem s tím vyrostla a svého času mě i filmy docela otravovaly za nepřesnosti vůči kánonu… ale pak se to zlomilo a teď mám v hlavě tři různé paralelní HP světy – knižní, filmový a ff. 🙂 Zadání bylo děsivý, mňo :D… už z principu jsem ho nemohla do puntíku splnit. 😛

 4. squire napsal:

  Přesně z tohoto důvodu nikdy nedělám challenge – protože bych se mohla octnout tváří v tvář tématu, ze kterého bych nevybruslila 😀 (oh wait… jednou jsem dělala challenge s Reapersun, a tam jsem tedy bruslila hodně na tenkém ledě, ale vybruslila skoro ze všeho:-D)

  1. squire napsal:

   Jo a úplně jsem zapomněla – povídku jsem si přečetla, i když mi HP moc neříká, ale mám ráda tvůj styl, takové ty drobné hlášky,které mě rozesmívají. Takže ty se mi líbily. I když jsem jsem o Pottera zavadila tak maximálně v Potterlockovi:)))

   1. miamam napsal:

    Wow, okej… děkuju za obětavost 😀 No já snad na žádnej fakt dobrej crossover nikdy nenarazila… Docela se mi líbil (um, teď nevim název) jeden, kde je John kouzelník, ale dlouho toho nevyužívá, dokud Sherlock neskočí z Bart’s… ale jinak nic moc.

    1. squire napsal:

     Mně se líbil jeden teen potter Lock, jmenovalo se to Expecto Patronum a Sherlock tam byl ve Slytherinu, což mám ráda.

 5. TruTru napsal:

  Oh! No zatraceně , ty máš teda téma! 😀 To jsem zvědavá! :)))) Hurá na to ! 😀

Necháte mi komentář?

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s