Povídky z tumblr: Dobrý sen

dne

Dlouho jsem nenacházela nic kloudného, ale poslední dobou mám štěstí na tumblr povídky, které podle mě stojí za uveřejnění. 😛 Tato je ale navíc (pro tuto dosavadní sbírku neobvykle) PWP (plot what plot/porn without plot), tím pádem i NSFW – nedoporučuju číst v práci či někde, kde vám budou koukat přes rameno… 😀

Takže… Dobrou? 😉

😀

 

Dobrý sen

John se s leknutím probudí, snaží se vyhnat zbytky svého snu z hlavy. Vypadalo to všechno tak skutečně; když zavře oči, jasně ještě vidí útržky. Ztěžka dýchá a spílá svému podvědomí za to, jak ho zrazuje. Protože ač se tolik snažil přestat leccos si představovat, jak se zdá, nedokáže své sny kontrolovat.

John se překulí na záda, zavrčí, když si uvědomí, že je tvrdý, jeho erekce mu mohutně nadzvedává pyžamo. To se dá snadno pochopit, když byl ten sen tak realistický. Nekonečná plocha bledé kůže pod jeho rty, dlouhé, štíhlé tělo, rozprostřené před ním jako nějaká hostina, tuhově černé vlny kadeří ležící na bílém polštáři jako svatozář. Víčka světle modrých očí ztěžklá touhou a přivřená slastí, zatímco John saje alabastrovou pokožku toho hříšného krku, aby zanechal značky. A bože, ty zvuky. V jeho mysli zaznívaly tiché vzdechy smíšené se jménem splývajícím z těch perfektních rtů.

„Kristepane.“ Pouhá myšlenka na ta ústa, a jeho pták sebou zaškube. John se to snaží ignorovat, ale jeho zrádná mysl jej nápomocně zásobuje několika možnými aktivitami pro ta ústa, a právě proto John ví, že tenhle boj prohrál. Zasune svoji ruku pod lem svého pyžama a obkrouží prsty svou napjatou erekci. Párkrát pevně pohladí, přejede palcem přes žalud a rozprostře vlhkost, která se tu hromadí, aby to víc klouzalo. Skoro to nestačí; to, co chce, je ztratit se v hřejivém, dokonalém teple. Chce popadnout hrst hedvábných vlasů, zatímco ten chytrý jazyk obstarává jeho potěšení. Ta představa je zoufalá, John to ví. To ale neznamená, že si ji neužije.

John natáhne ruku k nočnímu stolku a popadne lubrikant, pak si stáhne pyžamové kalhoty, skopne je dolů pod přikrývkou. Namaže si obě ruce, pak se vrátí k původní činnosti, pevné tahy, od kořene po špičku, na konci mírně zakrouží, tak to má rád. Roztáhne nohy víc od sebe a druhou rukou sáhne dolů, aby si pohladil koule, mne je a jemně za ně tahá, zatímco zpracovává svého ptáka. V jeho představě to jsou Sherlockovy větší ruce, co se ho dotýkají, hladí, mnou, sahají dál a dozadu, zatímco jeho ústa sají jeho délku.

„Bože – Sher-“ John si zkousne ret, aby nezasténal jeho jméno. Je si docela jistý, že Sherlock není v bytě, je to kvůli něčemu v Bart’s a nějakým tělesným částem, ale John nechce pokoušet své štěstí.

John cítí, jak se jeho orgasmus blíží, kombinace jeho rukou a živé představivosti jej žene k cíli. Sáhne níž a okolo, přejíždí svým prostředníkem přes hráz a krouží kolem své dírky. Tohle si sám dělal jen párkrát, ale v jeho představě ho dráždí Sherlockovy dlouhé prsty, hledají vstup, a bože, tolik to chce.

„Ach, bože, ano,“ lapá po dechu a zatlačí dovnitř, pálí to a zároveň je to příjemné a jeho vzrušení je ještě silnější. Utáhne svou pěst kolem svého ptáka a zapře se chodidly o matraci, přiráží boky vzhůru, nahoru do své pěsti a dolů na prsty. Vidí Sherlocka mezi svými stehny, jak Johnovi dovoluje ošukávat mu ústa, zatímco píchá Johna svými prsty. Zasténá, pěstí pohybuje rychleji, a představuje si, jak je to obráceně, vezme si Sherlocka do pusy a vklouzne svými prsty do jeho těla, otevírá ho. A víc. Sherlockovy nohy svírají jeho boky, Johnův pták zabořený v té luxusní prdelce, Johnovy prsty nechávají modřiny na těch světlých bocích, zatímco do něj buší, znovu a znovu. Představí si ten hlas, jak sténá Johnovo jméno, zatímco se Sherlock ztrácí ve své slasti, kluzký kroužek jeho svalů se sevře okolo Johnova ptáka, jak Sherlock vrcholí, jeho dech horký na Johnově krku.

Ta poslední představa Johna dostane na vrchol, s hlasitým křikem tvrdě přirazí do své pěsti, horce vystříkne na své břicho, celé jeho tělo se chvěje slastí, jak mu žilami uhání potěšení. Pomalu se probírá, jeho dech se zpomaluje, každý sval v jeho těle jako by uběhl maraton. Zašátrá rukou přes okraj postele, aby sebral svoje odhozené kalhoty a otřel se jimi, ale pak se rozhodne, že to je marné a že bude lepší se spíš osprchovat, semeno smíšené s lubrikantem je příliš. Vstane z postele a oblékne si čisté pyžamo, celou dobu doufá, že Sherlock je opravdu pryč.

Protože John si je jistý dvěma věcmi. Za prvé: tohle byl za dlouhou dobu ten nejlepší orgasmus. Za druhé: je si celkem jistý, že když se udělal, křičel Sherlockovo jméno.

John přejde ke dveřím své ložnice, prudce je otevře a vejde přímo do zdi. Přesněji řečeno do zdi, která má tvar Sherlocka. John se zhrozeně podívá vzhůru, přemýšlí, jak dlouho tam asi stojí. Sherlock má na sobě pořád svůj kabát, opírá se o zárubeň. Zrychleně dýchá, hlavu skloněnou, hrudník se prudce zdvihá. John se modlí ke komukoli, kdo by ho vyslyšel, aby to byla teprv chvilička, co se Sherlock vrátil domů.

„Sherlocku, co – co to děláš?“ vyhrkne to zadýchaněji, než by si přál, ale nedá se nic dělat, ne když předmět jeho touhy stojí přímo před ním, zatímco důkaz jeho tužeb ještě zasychá na jeho pokožce.

Sherlock prudce zvedne hlavu, pronikavě se na Johna zadívá. John se syčivě nadechne. Ty nemožně vystouplé líce se červenají tak, že to dle Johna určitě nemá nic společného s počasím venku, a jeho oči jsou žhavé a potemnělé touhou, zatímco sledují Johna v jeho pokoji. John si instinktivně navlhčí spodní ret a Sherlockovy oči ten pohyb sledují, než se znovu podívají výš.

„Slyšel jsem, jak říkáš moje jméno,“ zavrčí, než vejde dovnitř a zabouchne za nimi dveře.

 


P. S.: Tato povídka má ještě pokračování, nicméně i já mám určité hranice (překlad: nemám na to dost koule lol) a nejsem sto ji přeložit. *shy* 😀 Kdo by měl zájem si ji přečíst, je zde.

 

Původní povídku A Good Dream napsal/a snogbox1, odkaz TADY

 

**

Reklamy

11 komentářů Přidejte váš

 1. SlashPrincess napsal:

  Ooou, po dlouhé době čtu Johnlock a docela mě lákáš. 😀 Jinak tedy good job, zkouknu tu druhou část, třeba bych na ni mohla mít koule já. ^_^

  1. miamam napsal:

   😀 psst, ja uz se do ni pustila 😉 ale omdlevam u toho, kruci… Nicmene jo, hodlam to dodelat B)

   1. Liss napsal:

    Skvělá zpráva!! 🙂

    1. katka napsal:

     drž se a dodělej to taky chci omdlévat

 2. kamivon napsal:

  boží !!!, díky

 3. PharLap napsal:

  Páni! To je naprosto luxusní!!

 4. 2662s napsal:

  Bože! Dočetla jsem druhou část a nemohu uvěřit, že ostatní necháš trpět!

 5. katka napsal:

  taky děkuji ale originál nedám takže Sherlocku a Johne užijte si

 6. Liss napsal:

  No tak Mio, netrap nás! Pěkně nás tu navnadíš a utneš to v nejlepším? To se nedělá 🙂 Pokoušela jsem se druhou část přečíst, ale nejde to bez toho, abych si každou nevyhledávala neznámá slovíčka a slovní spojení.Prosím prosím, smutně koukám, dopřej nám i druhou (tu pěkně divokou 😀 ) část 🙂

 7. helsl napsal:

  Ach, jaká škoda, že nebude druhá část! Z Tvé neochoty k překladu soudím, že bysme si fakt smlsli. Šťavnatější než Lék na nudu to bejt nemůže, vážně si netroufáš? Já to chápu, vždyť i jen při čtení se červenám až na chodidlech, ale strašně se mi to líbí. Každopádně vřelý dík.

 8. Leylon napsal:

  Vdaka za varovanie a citani v sukromi… 😀 velmi dobry sen, no co dodat, aj ked teraz sa cervenam hanbou aj ja (vacsinou citam len pre-slash, takze sa nediv 😀 😀 ) dakujem za krasny preklad 😉

Necháte mi komentář?

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s