Povídky z tumblr: Párek idiotů

Upozornění pro ty, kdož tu jsou prvně – doporučuju si přečíst nejdřív cokoli, cokoli jiného, než je tahle povídka. Vážně, tohle není ten nejlepší start do světa johnlock fanfikce… 😀 😀

Pro vás ostatní, kdož jste četli Dobrý sen – ANO, tohle je ono pokračování, do něhož se mi nechtělo…  PWP! PWP! PWP… Byli jste varováni. 😀

A já se jdu zahrabat hodně hluboko, aby mě nikdo nenašel. o.o

 

 

Párek idiotů

 

 

Sherlockovi asi vyskočí srdce z těla. John stojí před ním a vypadá jako ztělesněný sex – vlasy přeleželé spánkem, zčervenalý ve tvářích a dech zkrácený. Sherlock ve vzduchu cítí uvolněnou touhu, až se mu začnou sbíhat sliny a zeslábnou mu kolena. Nemá žádný plán ani strategii, protože právě teď je jeho skvělý mozek úplně potichu a jeho transport je pevně pod kontrolou. Byl pod kontrolou od chvíle, kdy otevřel dveře bytu a zaslechl, jak z Johnova pokoje vychází tlumené vzdychy a rytmické skřípání.

Jen ty zvuky samy o sobě stačily k tomu, aby Sherlock začal rychleji dýchat a v kalhotách mu začal tuhnout pták. To, že se John laskal, v Sherlockovi vzbudilo stejnou potřebu, takovou, které se poslední dobou musel oddávat poněkud často. Lehává na své posteli a poslouchá pružiny v posteli v patře nad sebou, zatímco se pevnými pohyby hladí a představuje si Johna. Nebo naslouchá vlhkým zvukům, jak je John ve sprše, kůže na kůži. Dohání ho to k šílenství, vrazí si kluzké prsty do zadku, tře se o prostěradlo a představuje si, jak do něj přiráží Johnův impozantní pták a bere si ho. Sherlock musí skousnout polštář, aby při vyvrcholení nezačal křičet Johnovo jméno – a z vedlejší místnosti se ozývá John podobným způsobem. John je vždycky hlučný, hlučnější, než nakolik si uvědomuje, ale to, co Sherlock slyšel dnes, jím otřáslo do morku kostí.

Jeho jméno. John řekl – ne, zakřičel – jeho jméno, když se udělal. To přemohlo veškeré rozumné uvažování a Sherlock vyletěl nahoru po schodech, musel to vidět, dedukovat, dotýkat se. Ale teď, když je tady, tak najednou neví, co dělat. Celý se třese a jediné, na co teď dokáže myslet, je to, že se potřebuje Johna dotknout a líbat ho. Vtrhne dovnitř, zastaví se jen kousíček od Johnových rtů. John polkne a provinile se na něj zadívá. To nepůjde, nechce, aby se John cítil provinile.

„Řekl jsi moje jméno,“ zašeptá, než překoná tu poslední vzdálenost mezi nimi a přitiskne své rty k Johnovým.

Když zvážíme situaci, v níž se právě nachází, je ten polibek směšně cudný. Jen dotyk rtů, Sherlock jemně uchopí Johnova ramena. John pod jeho rty na okamžik ztuhnul a Sherlock si pomyslí, že udělal velkou chybu. Možná by byl John raději, kdyby se všechno odehrávalo na úrovni fantazie, možná by raději nepřekračoval hranice. Začne se odtahovat, když najednou – jako by někdo stiskl vypínač. John vezme do hrstí Sherlockovy vlasy, jemně ho v nich škrábe a Sherlock lapne po dechu, pootevře ústa, aby Johnův jazyk mohl vklouznout dovnitř. Sherlock zavzdychá, chytne Johna za paže a polibek se změní, je sexy a vlhký, jejich jazyky kloužou proti sobě.

Sherlock se odtrhne, prudce dýchá, a John putuje svými ústy podél jeho čelisti, líbá ho a oždibuje až ke krku. Sherlock nakloní hlavu, aby dopřál Johnovi lepší přístup, a přitiskne ruce na jeho týl, jen aby ho držel na místě. Cítí, jak se John proti jeho pokožce usmívá, pohne rukama, aby Sherlockovi sundal kabát z ramen.

„Asi jsem byl docela hlučný,“ řekne John a líbá Sherlockův krk, dolů, k Adamově jablku.

„Hlučný? Určitě bych tě – ah – slyšel – och – až v Bart’s,“ zavzdychá Sherlock, když ho John kousne na klíční kosti. „Jen mi nedocházelo, že myslíš na mě, když -“

John se odtáhne, čeká, až Sherlock narovná hlavu, aby se mu mohl podívat do očí. „Vždycky myslím na tebe, Sherlocku.“ Zlehka sklouzne rukou dolů po Sherlockově krku, na jeho hrudník, přes košili ukazovákem obkrouží ztuhlý hrbolek Sherlockovy bradavky. „Netušil jsem, že bys -“

„Ano. Chci -“ Sherlockovi se točí hlava, Johnovy prsty ho dráždí skrz látku, jeho tělo je k němu přitisknuté, rozpálené a pevné. Ale potřebuje, aby to John pochopil, aby věděl. „Ty. Johne. Já – vždycky je to jen o tobě. Když si – bože!“ John promne bradavku mezi prsty a štípne.

„Tak to vypadá, že jsme byli dobrý párek idiotů.“

„To ano.“ Sherlock skloní hlavu a znovu se zmocní Johnových rtů, vklouzne dovnitř a polyká zvuky, které při tom John vydává. Pomalu je přiměje k pohybu, jdou, cestou skopne boty. John se tlumeně zachechtá, když nohama narazí o postel. Pomalu je otočí, dokud to není Sherlock, kdo leží na zádech, a John stojí mezi jeho stehny.

„Chceš vidět, na co jsem předtím myslel? Všechno, co jsem si o tobě představoval?“

V Sherlockovi se zadrhne dech, jeho pták tepe v kalhotách, ve kterých je uvězněný.

„Ano. Prosím.“

John se ušklíbne a předkloní se, aby stáhl Sherlockovi košili, líbá každý kousek kůže, který tím odhalí. Sherlock sebou při tom vjemu Johnových úst na jeho kůži a hrudi šije a hází. Je to ještě lepší, než jak by si to kdy mohl představit. John skloní hlavu a přejede jazykem okolo bradavky. Sherlock se prohne v zádech, chňapne po Johnovi, aby ho přitiskl blíž. Opakovaný pohyb na jeho druhé bradavce, a je blízko k tomu, aby žadonil, boky mu instinktivně přirážejí vpřed.

„Kristepane, Sherlocku, ty jsi tak citlivý. Doufal jsem, že budeš, ale bože. Jen se na sebe podívej.“

„Johne,“ vzdychne Sherlock, nohy se mu bezděčně pohybují po posteli.

John zavrčí. „Ten tvůj hlas, věděl jsem, že to bude přetékat sexem… Dobrý bože, Sherlocku.“

Sherlock se tlumeně zasměje, hluboký, klokotavý zvuk, který jím vibruje, mísí se s Johnovým zadýchaným zahihňáním. Sherlock vztáhne ruce a přitáhne Johna nahoru, zmocní se jeho úst, chichot vystřídá dvojí vzdychání a lapání po dechu, John se přitiskne tělem k Sherlockově. Sherlock vydá tiché zavrčení, když cítí, jak je Johnův pták ztěžklý. Tvrdý. Je to působivé.

Sherlockova ruka kradmo obejme Johnovy boky, uchopí jeho zadek, přitáhne blíž. Tře se o Johnovu tvrdost. Je to tak luxusní pocit, i přes tu bariéru oblečení mezi nimi. John na ten tlak reaguje svým vlastním pohybem, pohne boky vpřed, jednou, dvakrát, zrychlené dýchání proti Sherlockově rameni, než se odtáhne a sleze z postele.

Sherlock se opře o lokty. „Johne?“ Jestli si myslel, že chce John přestat, pak se mýlí. John si svléká tílko a kalhoty, dokud před ním nestojí úchvatně nahý. Sherlockovi vyschne v ústech. „Jsi perfektní,“ zašeptá, a je na sebe hrdý, že je schopen formulovat slova.

John vydá tiché hmm, pak se skloní, aby Sherlocka zasypal polibky, na břiše, vjede jazykem do pupíku, pak rozepne poklopec jeho kalhot a jedním pohybem stáhne je i spodky. Sherlock je rozvalený, jeho pták hrdě tyčí vzhůru a odkapává na jeho břicho a najednou se cítí nejistě. John ho políbí na bok a prolíbá se až na druhý bok, jemně saje.

„Ty máš co říkat,“ řekne. „Jsi nádherný.“

Sherlock se chystá odpovědět, ale vydá jen dlouhý povzdech, protože John se skloní a vsaje do úst jeho ptáka. Boky mu vyrazí vstříc, ale John mu podbřišek zapře loktem, aby ho udržel dole, jazyk se přivine k uzdičce a druhá ruka obejme jeho délku. Sherlock z toho šílí. Ruce zaťaté v pěst do prostěradla, stehna se mu chvějí, jak objímají Johnovu hlavu, potřeba přirážet je pohlcující.

„Kristepane, Johne,“ zavrčí, nadzvedne se, aby sledoval, jak jeho pták mizí v Johnových ústech, centimetr po centimetru.

John se kolem něj zasměje, a ty vibrace pošlou spršku jisker jeho páteří. Jeho ústa ho opustí, jednou rukou ho pevně honí, zatímco druhou sáhne po lahvičce s lubrikantem.

„O tomhle jsem snil, Sherlocku. Už tolikrát. Hodlám si to užít.“ John si namaže prsty a sklouzne jimi dolů, za Sherlockovy koule, přes jeho hráz, dráždí. John se na něj dívá, zatímco čeká, ruka stále laská jeho ptáka. „Jo?“

Sherlock víc roztáhne nohy, v břiše se mu rozpaluje vzrušení čím dál víc. „Ano, Johne,“ vzdychne a zvrátí hlavu, zatímco John obkrouží jeho dírku. Ach bože, tolik tohle chce. Posune své boky níž, takže Johnův prst vklouzne dovnitř, a oba zavzdychají, než John znovu vezme jeho ptáka do úst.

„Johne!“ Sherlock je ztracený v pocitech. Johnova horká ústa ho zpracovávají, zatímco jeho prsty vnikají dovnitř a ven z jeho zadku. Je rozpálený, potřeba orgasmu se zvyšuje jako crescendo. John vtlačí druhý prst k tomu prvnímu a ten pálivý pocit se přidá k tomu potěšení, Sherlock vykřikne, že chce víc. John ohne své prsty, mne jeho prostatu, a Sherlock už se nedokáže držet zpátky.

„Johne, já se -“ vykřikne varování, což John ignoruje, znovu ohne prsty a saje silněji. „Johne!“ Sherlock zakřičí, zatímco mu před očima vybuchnou jiskry, protékají jeho tělem, rozžhavené a perfektní. John kolem něj vzdychne, polyká jeho semeno. Sherlock se zvedne natolik, že vidí, jak se Johnova paže pohybuje spolu s jeho boky, zatímco Sherlocka líže do sucha, sám si honí. Ten pohled je tak mocný, že to Sherlockem znovu škubne.

Když už je to příliš, jemně zatáhne Johna za rameno, nahoru k sobě a vlhce jej líbá. Cítí sám sebe, vzdychne a saje silněji Johnův jazyk, zatímco se lísá k tomu jeho. John si pořád honí, boky se nepatrně pohybují vpřed. Sherlock vklouzne rukou mezi jejich těla a proplete své prsty s Johnovými a společně laskají jeho ptáka, rychleji a pevněji. John se odtáhne od polibku a Sherlock jej olizuje na krku, místo, které tepe, pevně vsaje.

„Tak pojď, Johne,“ tlumeně promlouvá, než kousne.

„Kurva, Sherlocku, to je ono, kurva, kurva!“ John vykřikne, jak se udělá, sperma vystříkne mezi ně a pokryje Sherlockovo břicho, ten potěšeně zamručí. John se na něj zhroutí a Sherlock ho obejme, políbí jej na tvář, na spánek, kamkoli, kam dosáhne. Johnova tíha na něm je fantastická, už nikdy se nechce pohnout. Už pomalu usíná, uspokojený a šťastný, když se nad ním John nadzvedne.

„Tak to už je podruhé, co jsem dneska zaječel tvoje jméno.“

Sherlock otevře oči a vidí, jak nad ním ty Johnovy modré jiskří a září. Zasměje se, přejede prstem po Johnově obočí.

„Chápu. A kdy to bylo lepší?“

Johnův pohled zněžní. „Kdykoli upřednostním skutečnost před představou.“ Skloní se a lípne mu malou pusu na rty. „Ale teď se fakt potřebuju osprchovat.“

Sherlock se překulí a obdivuje výhled na Johna, jak odchází z ložnice, usmívá se nad událostmi za poslední zhruba hodinu. Johnův hlas ho vytrhne z myšlenek, když se ode dveří ozve: „Kdybych ale věděl, že nechat se načapat bude inspirovat tohle, tak už bych to ječel dávno.“ Sherlock ještě slyší, jak se John při sestupování schodů hihňá. Nemůže jinak, přidá se k němu. Jsou to ale vážně párek idiotů.

 


 

Původní povídku Couple of Idiots napsala snogbox1.

 


 

13 komentářů Přidejte váš

 1. katka napsal:

  Neomdlela jsem ale culila jsem se jak třetí idiot děkuji moc

 2. Liss napsal:

  To tedy bylo něco! Huh, malililinko (:D) jsem se orosila, ale také jsem se u čtení neustále jen usmívala, zadržovala dech a čekala, co přijde dál. Myslela jsem, že Tvá stydlivost vzala za své u „Na hraně“, ale asi jsou stále hranice, které se však musí neustále překonávat 😀 Velmi příjemně mě to nabudilo na následující náročné 2 týdny (potažmo měsíc a půl), ačkoli vzpomenout si na toto u zkoušky nebo nedejbože u státnic, by asi krapet zkomplikovalo situaci 😀 Děkuji, že jsi vyslyšela naše přání a přeložila nám tuto pikantnost o ztělesněném sexu a párku idiotů, kteří jsou pro sebe stvoření :))

 3. helsl napsal:

  To víš, že si zvykneš! Moje babička říkávala, že člověk si prej zvykne i na šibenici Nejlepší vyhrává bylo v tomhle směru ještě ‚horší‘ na překlad a jakej to mělo úspěch. Prostě my, Tvé čtenářky, jsme asi zkažené do morku kostí, aspoň já za sebe to radostně přiznávám, a líbí se nám to.
  Tisíceré díky, že ses přece jen odhodlala, stálo to za to a já se nadšeně připojuji k pozitivním reakcím. Jsi úžasná, skvělá, fantastická!

  1. PharLap napsal:

   Nadšeně se přidávám k téhle „zkažené“ osůbce 😀 Neznam nikoho tak zkaženého jako jsem já 😀 Alespoň po téhle stránce. Tohle bylo absolutně perfektní! Žhavé, svůdné a úžasné napsané (a hlavně přeložené 😉 ). Nádherně mi to pohladilo dušičku po tak náročném dni. Tisíceré díky!!

 4. mím napsal:

  Mno ak si to prečítal nejaký nováčik na tvojej stránke… 🙂 🙂
  Ináč, bolo to výborné, ja som tiež neodolala a prečítala som si originál, ale v tvojom preklade som si to užila úplne. Dik za odvahu a fantastický preklad 🙂

 5. mím napsal:

  Mno ak si to prečítal nejaký nováčik na tvojej stránke… 🙂 🙂
  Ináč, bolo to výborné, ja som tiež neodolala a prečítala som si originál, ale v tvojom preklade som si to užila úplne. Dik za odvahu a fantastický preklad 🙂

 6. Leylon napsal:

  Ahoj, mia,

  úprimne, klobúk dole za odvahu toto preložiť – ja by som sa k tomu nedokopala, vyznelo by to odo mňa proste priveľmi kostrbato a naviac by som bola červená až za ušami. No od teba to vyznelo super – vďaka za odreagovanie popri stresovaní okolo maturitnej skúšky (bodaj by som nestresovala, keď mi zadania zo slovenčiny pomenili mesiac pred maturou a naviac aj pridali povinných diel. Prosím ťa drž mi palce 😀 )
  Každopádne, ešte raz veľká vďaka, tvoja Leylon 🙂

 7. kamivon napsal:

  a o takovou žhavou úžasnost jsi nás chtěla ochudit ? 🙂 Nádherná chuťovka, to pravé na odreagování k nedělnímu odpočinku.
  díky

 8. Miona napsal:

  Přečteno bez vyrušení, takže jsem si to mohla dokonale vychutnat 😀 🙂
  Když si zveřejnila Dobré ráno, tak jsem neváhala a přečetla jsem si i pokračování v AJ….. nicméně se musím přiznat, že ten největší požitek jsem z toho měla až teď. Asi hodně záleží, v jaké rozpoložení se nacházím 🙂
  Jsi úžasná Mio, že ses odhodlala a přeložila i Párek idiotů :p :* Rozhodně to je to nejlepší odreagování od psaní seminárek a úvah ke zkouškovému 😉 Díky, díky, díky ❤

  Miona

  1. miamam napsal:

   😀 Já děkuju, že sis to vůbec četla, i když jsi už měla za sebou originál! 😉

   1. Miona napsal:

    Nikdy neodolám 😀

 9. Salazaret napsal:

  Hltala jsem každé slovo. To BYLO tak žhavé! Tak… bože! Dlouho jsem něco podobného nečetla! Takových kousků by tu mohlo být víc :3
  Sal.

  1. miamam napsal:

   Když mně se to tak… STRAŠNĚ… špatně… píše!!! 😀 Ale třeba si zvyknu a pak toho bude opravdu víc. 🙂 Díky 😉

Necháte mi komentář?

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s