(26. 1.) Těšte se na…

Kolonka, která vám dá aspoň nahlédnout, co vlastně dělám (a že taky vůbec něco dělám), co připravuju a na co se chystám; a také, co si pro vás chystají ostatní. 🙂


AKTUÁLNÍ

 

***

29. 1., jakožto v den výročí seznámení Johna a Sherlocka, vám sem v 8,00 ráno naservíruju jednorázovku podle Kraťuliny celoroční johnlock výzvy – alternativní první setkání.

Můžete se těšit na „Den, který nebyl zas tak černý“! 🙂

***

 

***

PŘEKLÁDÁM:

Watsonshoneybee bohužel zatím pořád nedopsala – už dopsala!!! pátý a poslední díl něčeho, co mám rozpracované. Je to post S4 povídka, kvůli jejímuž překladu budu muset do sebe něco hodit – minimálně silný černý čaj, možná ale i skleničku něčeho ostřejšího, což obvykle vůbec nedělám. Bude to angst… který díky bohu skončí dobře. Ale je to hodně, hodně depresivní…

Zatímco budu sbírat síly na překlad výše, překládám něco jiného – a je to tak autentické, že bych to přesně takhle chtěla vidět i od BBC… *smajlík se srdíčky v očích* 😀 John a Sherlock, o pár let později. Spousta věcí těm dvěma nevyšlo, spousta věcí je stejných, John se odstěhoval – koupil si chalupu… uh, cože? No jo, přesně tak! 🙂 Občas se navštěvují, ale hlavní je, že jejich přátelství je pevné. Ale je to složité. John není zvyklý být pořád sám… B-) – VYJDE PO NOVÉM ROCE.

 

 

 


 

ROZDĚLANÉ/POZASTAVENÉ PROJEKTY

 

Tvůj celý svět & Ještě jednou a s citem (rozděl. & pozastav.) – Určitě bude, jen nevím kdy. Katy to má teď složité.

Deset stolků do tuctu  (rozděl.) – ano, bude jich deset 😀 A podle plánu, který jsem měla už na začátku, je devátý a desátý v jedné kapitole, ale uvidíme, jak mě políbí ještě múza. (mrcha jedna vrtkavá)

Reklamy

8 komentářů Přidejte váš

 1. Kačí napsal:

  Jsou nějaké zprávy o pokračování Odvrácené strany mince?

  1. miamam napsal:

   Pokračování, které měla Ygritte v plánu, hodlá nakonec předělat, ale protože je teď dost vytížená, tak je to zatím v nedohlednu.

   1. Kačí napsal:

    Dekuju za odpověď ☺️

 2. Simin napsal:

  Ach…..už se nemůžu dočkat. Těším se na to vzrušující čtení…už aby to bylo. Kdo si dočká ten si počká…. Ha parádní překlep ale nechám tu ho pač se mi líbí 🙂

 3. Liss napsal:

  Už se své povídky nemůžu dočkat!! 😀

 4. DarkPony napsal:

  18.7. o ôsmej večer hovoríš? S kamarátmi máme čo čítať! (hej, zdarilo sa mi sem zlákať aj kamarátov, ale sú moc hanbliví na to aby niečo okomentovali lebo „nohomo“)

  Snáď sa Katy bude dariť a tým pádom si nájde aj čas na dokončenie JJASC a TCS. Odkáž(te) jej, že osobný život je dôležitejší, tak nech sa s nami netrápi, lebo na tak kvalitný preklad ako jej sa oplatí čakať. Stolky…my si počkáme, neboj a nejakým prenášacím kúzlom z Harryho Pottera ti posielam(e-stále musím písať do zátvorky množné číslo) múzu veľkú ako pozitívnosť June Thompsonovej (mama Honey Boo Boo).

  Tak teda do zajtra večera ideme sedieť na riťách a podávať si fľašu s detským šampanským. (nesmej sa, iné nemali)

  1. miamam napsal:

   To je dobrý, těch tichých čtenářů je tu tolik – oproti těm „hlasitým“, jsem docela zvyklá. 😛
   Šáňo už budete mít vyžunklý, tak aspoň užívejte povídky tady, ty i tvoji kamarádi 😀

 5. Yuki-chan napsal:

  18.7 ve 20:00 – píšu si do diáře 🙂
  Snad to Katy časem vyjde a my budeme mít další Tvůj celý svět a Ještě jednou a s citem… obě dvě jsou dokonale úžasné a jemné 🙂 A co se týče Stolků… na ty si s radostí ještě počkám 😀

Necháte mi komentář?

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s