(23. 11.) Těšte se na…

Kolonka, která vám dá aspoň nahlédnout, co vlastně dělám (a že taky vůbec něco dělám), co připravuju a na co se chystám; a také, co si pro vás chystají ostatní.🙂

AKTUÁLNÍ

Hanetka přeložila (děsně dlouhou) jednorázovou vánoční povídku. Jelikož advent začíná už tento víkend, těšte se na první část ze čtyř!🙂 Post-Reichenbach, fluff a John, který je tak bezradný, až z toho jde hlava kolem.

 

Watsonshoneybee bohužel zatím pořád nedopsala čtvrtý a poslední díl něčeho, co mám rozpracované, a zatím je to takový angst, že byste mi za něj akorát ukously/i hlavu… Budu doufat😦

 

 

Platí i starší info o překladech:

Původně dvoudílná povídka od watsonshoneybee, od níž jsem překládala zatím dvě krátké tumblr povídky, bude mít nejspíš části tři čtyři. První část mám přeloženou, ale jelikož je to angst jak prase, na soubor s druhou kapitolou jen napjatě občas juknu, než ho zase srdnatě ignoruju…😀 Musím si počkat na dobrý konec, který je autorkou přislíbený.🙂


Tipy na čtení …

Eli Easton vydala pokračování How to… o vesničce Mad Creek a jejích člověcích/psích obyvatelích – a nemůžu si pomoct, píše čím dál líp! Přestože zbožňuju už první dvě knihy, ta třetí je zatím snad nejlepší!


 

ROZDĚLANÉ/POZASTAVENÉ PROJEKTY

Případ pražského domu (edit 23. 6. Jde to ztuha, ale jakž takž to jde O.o Dopsáno je 12 kapitol.) – naposledy vyšla 9. kapitola, dopisuju 11. Jak už jsem předeslala, zbytek kapitol vydám, až budu mít povídku celou; celkem by měla mít asi 14 kapitol.

Tvůj celý svět & Ještě jednou a s citem (rozděl. & pozastav.) – Určitě bude, jen nevím kdy. Katy to má teď složité.

Deset stolků do tuctu  (rozděl.) – ano, bude jich deset😀 A podle plánu, který jsem měla už na začátku, je devátý a desátý v jedné kapitole, ale uvidíme, jak mě políbí ještě múza. (mrcha jedna vrtkavá)

4 komentáře Přidejte váš

 1. Liss napsal:

  Už se své povídky nemůžu dočkat!!😀

 2. DarkPony napsal:

  18.7. o ôsmej večer hovoríš? S kamarátmi máme čo čítať! (hej, zdarilo sa mi sem zlákať aj kamarátov, ale sú moc hanbliví na to aby niečo okomentovali lebo „nohomo“)

  Snáď sa Katy bude dariť a tým pádom si nájde aj čas na dokončenie JJASC a TCS. Odkáž(te) jej, že osobný život je dôležitejší, tak nech sa s nami netrápi, lebo na tak kvalitný preklad ako jej sa oplatí čakať. Stolky…my si počkáme, neboj a nejakým prenášacím kúzlom z Harryho Pottera ti posielam(e-stále musím písať do zátvorky množné číslo) múzu veľkú ako pozitívnosť June Thompsonovej (mama Honey Boo Boo).

  Tak teda do zajtra večera ideme sedieť na riťách a podávať si fľašu s detským šampanským. (nesmej sa, iné nemali)

  1. miamam napsal:

   To je dobrý, těch tichých čtenářů je tu tolik – oproti těm „hlasitým“, jsem docela zvyklá.😛
   Šáňo už budete mít vyžunklý, tak aspoň užívejte povídky tady, ty i tvoji kamarádi😀

 3. Yuki-chan napsal:

  18.7 ve 20:00 – píšu si do diáře🙂
  Snad to Katy časem vyjde a my budeme mít další Tvůj celý svět a Ještě jednou a s citem… obě dvě jsou dokonale úžasné a jemné🙂 A co se týče Stolků… na ty si s radostí ještě počkám😀

Necháte mi komentář?

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Log Out / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Log Out / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Log Out / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Log Out / Změnit )

Připojování k %s